Naujausi siuntiniai
Pavadinimas
Siuntinius gali matyti tik registruoti nariai!
Naujausios forumo temos
Tema Žiūrėjo Ats. Parašė Data
PLAYHARD.LT naujas forumas 78 0 Lameris 2017.07.20 18:54
[AD] TopMu Online | Unique Season 12 | Beta Test - July 2... 13 0 CocaColax 2017.07.19 21:49
A Look At Easy Methods For car 5 0 amyjysi 2017.07.19 14:45
Thoughts on Practical car Solutions 8 0 uryzelyq 2017.07.18 21:03
[AD] Winged MU | Medium x250 | Win 35$ | Dynamic Exp, No ... 55 0 onlainexx 2017.07.18 12:40
[AD] KINGDOM | EDGE x50-x5 | Dynamic Exp | No WebShop, No... 62 0 jakess 2017.07.15 10:25
EXCLUSIVE !!! buy facebook password hack 2017 22 0 opupaq 2017.07.15 03:48

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis

Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Navigacija
Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 1,063
· Naujausias narys: ytetulil
Naujausi straipsniai
· Wear all items mod
· SQL scriptai
· MD5 Instaliacija į serverį
· AppServ 2.5.10 - Instaliacija
· Kaip sukurti Mu Online serverį (Season 3)
TOP rašytojai
Lameris[149]
Delvador[121]
Blood[69]
EvilOne[68]
jawa[68]
Exe-[62]
anukas[61]
Dode[59]
Sabis[54]
Skaitliukas
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Reklama
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Prašau patarimo
Mysterious
Sveiki visi šio forumo nariai čia daugiau kreipčiausi į mu-online žaidėjus.
Žadu kurti serveri ir norėčiau paklausti koks jis turėtų būti.
Kokia versija? Kokie reitai? Kas jame pritrauktu žaidėjus?
Nes kiek matau nemokami all option itemai kaip extazy-mu nepritraukia žaidėjų. Tad laukiu jūsų nuomonių.

Be to ieškau dar reklamerių išreklamuoti serveri prieš paleidima.
Už reklama atsilyginčiau serveryje itemais, kreditais, jei žmogus patyręs ir GameMasterio statusu.
Redagavo Mysterious January 03 2016 20:39:10

Dz31k1s
sveikas, nesu labai patyres mu-online zaidimuose, bet kaip vienas is mu-online zaideju sakyciau, jog man butu geriau low rate serveris, nes dabar labai daug tokiu serveriu, kur high rate ir tiesiog per lengva zaist. Zinoma yra ir low rate serveriu, bet kaikuriose is ju truksta paprastumo ir sudetingumo, kaip senuose mu versijose, pvz.: spotai nebutu 1-ame taske, o biski ismetyti labiau butu ir pan. o dabar mu serve nueini i 1 vieta, palieki afk ir kelias, kas nera pernelyg idomu. beto serveriui, cia asmeniskai mano nuomone, nereiketu webshop, nebent del savu tikslu jis butu padarytas.. del zmoniu pritraukimo, deja, negaliu nieko pasakyt, nes nesu su tuo susidures, bet, zinoma, tai turbut priklausytu nuo serverio, reklamavimo, zmoniu ir ju pazystamu. Šypsosi P.S. cia vien tik mano nuomone del serverio, beto koks sezonas man nesvarbu, bet, jei galima, noreciau jog butu galima zaist summoner char. Šypsosi

jawa
http://mu-support...ead_id=112

http://mu-support...ead_id=242

http://mu-support...read_id=30

Kita karta netingek ir pasieshkok info , tokiu jau temu prikurta . Beto siulau visai nekurti, nes po savaites padves tavo servas.

Delvador
Dz31k1s nenoriu as cia daryti savo serverio reklamos bet butent 90 toki kaip tu aprasiai esu daves publikai ir jis Lietuviskas. http://www.exillum.lt i prieki ispirkta serveryne - 2 metam. Taigi ilgalaikiskumas pas mus yra Šypsosi

Sujungta 2016.01.04:
Mysterious parašė:

Nes kiek matau nemokami all option itemai kaip extazy-mu nepritraukia žaidėjų. Tad laukiu jūsų nuomonių.

Už reklama atsilyginčiau serveryje itemais, kreditais, jei žmogus patyręs ir GameMasterio statusu.

Tas atsilyginsiu zaidime Šypsosi2 tai nuzude zmogau, pirma tai bendrai serverio ekonomikai toks dalykas butu prazutingas, antra kam developeriui ar rimtesniam reklameriui tavo serverio atributikos ? Siais laikais neturi pinigu.... bent minimaliai, iseitis nekurti serverio.... jei turi naudok juos nes be ju neturesi nieko, nebent esi visu galu meistras ar bent ismanai asm + c# tada issivartysi. Bet kokiu atveju zmogau, linkiu sekmes
Redagavo Delvador January 04 2016 07:03:56

jawa
Delvador parašė:

Dz31k1s nenoriu as cia daryti savo serverio reklamos bet butent 90 toki kaip tu aprasiai esu daves publikai ir jis Lietuviskas. http://www.exillum.lt i prieki ispirkta serveryne - 2 metam. Taigi ilgalaikiskumas pas mus yra Šypsosi

Sujungta 2016.01.04:
Mysterious parašė:

Tas atsilyginsiu zaidime Šypsosi2 tai nuzude zmogau, pirma tai bendrai serverio ekonomikai toks dalykas butu prazutingas, antra kam developeriui ar rimtesniam reklameriui tavo serverio atributikos ? Siais laikais neturi pinigu.... bent minimaliai, iseitis nekurti serverio.... jei turi naudok juos nes be ju neturesi nieko, nebent esi visu galu meistras ar bent ismanai asm + c# tada issivartysi. Bet kokiu atveju zmogau, linkiu sekmes

LIKE Šypsosi

Mysterious
JaWa Tavo season 2 servas nei savaites neišbuvo Šypsosi2
Tad tavo komentarai čia nereikalingi Šypsosi2

Su mu-online žaidimu užsiimu jau maždaug 8 metai (jo kūrimu developinimu).
Tad šiek tiek galima sakyti, kad moku Šypsosi2 .

Delvador
unikalumas pritrauktu zaidejus, unikalios zaidimo galimybes bei stabilumas, no donate serveris. Mano manymu

jawa
Mysterious parašė:

JaWa Tavo season 2 servas nei savaites neišbuvo Šypsosi2
Tad tavo komentarai čia nereikalingi Šypsosi2

Su mu-online žaidimu užsiimu jau maždaug 8 metai (jo kūrimu developinimu).
Tad šiek tiek galima sakyti, kad moku Šypsosi2 .

Cia su season 2 taip buvo, nes nevikusi versija .... Su Dabartine Season 6 taip nebus.
Ramus

Delvador
Galiu paklaust kodel rusam darai serveri ?

jawa
Nes lietuviai nežaidžia low rate. Jiems reikia, kad viskas 100 proc. butų, exp 9999x .. paloše savaitę ir dingsta. O rusai žaidžia nors normalei.

Bej su Lietuviais tikrai tiek online nesurinkčiau.
Ramus

Mysterious
Prašau eikit į skype ir ten rašinėkitės nes užfludinot tema, savo nereikalingais postais. Aš laukiu normalių pasiūlymų o ne offtopico.

Delvador
Moki asm? packet encryption bite? c# turi savo source pasistates kad rasai tokias temas? nes garantuoju esi vienas is easy life dalyviu kurie amziais naudoja public file , jei kaip sakai 8metus uzsiimtai tau tokiu temu nereiktu tai 1 o 2 suprastai pats nes jei uzsiimtai sektai ta ka zmones megsta ir nerasytai jau 100 kartu buvusiu temu del to kad kazka ale daryt nori todel galiu sakyt kad nieko gero nesulipdysi su tokiu mastymu. Piece

Mysterious
Tavo nuomonė čia nesvarbi. Laukiu žaidžiančių žmonių nuomonių.
Tu tai stupudovai molis esi Šypsosi2 Šypsosi2 Šypsosi2

Delvador
Nesikarsciuok vaikeli, parasiau tiesa nes tokiu kaip tu per savo kaip mu developerio gyvenima (o jis nera ilgas kaip kitu) bet per ta pati laika esu daugiau padares nei kiti per 10m taigi sakau tiek kad jei kas ir yra molis tai tu nes kaip ir minejau butum toks kietas developeris nekurtum pasikartojanciu temu ir forumu moketum naudotis zmogeli, mane asmeniskai juokina toki zmones kaip ir dauguma lietuvos developeriu nes reke daugiau nei moka, reikia zinot savo galimybes ir jom naudotis o tu matomai publikos failus paredaguot per notepad ++ tik ir temoki duociau tau source koda ir apsisikes sedetum nes kaip sakiau tokiu esu mates begales ir galiu drasiai sakyt nieko tu nesukursi ir net nepradek nes ir taip susiktas tas musu lietuvos mu zaidimo vardas leisk ji taisyt zmonem kurie ka nors nusimano piece ir tai tikrai ne del konkurencijos tiesiog vysi zmones is lietuvos serveriu ieskot uzsienio serveriu o tai sux. Rasau draugiskai tiesiog su karcios tiesos kartele. Nesupyk bet neprasidek su situ reikalu. ( Nei tu developinge nusimanai matau is logikos ka darai nei tu galetum prasidet su zaidimo valdymu nes apgailetinai iskarto suregavai i kritika o tai esminis dalykas serverio valdyme, nemokesi su kritika tvarkytis tai cia ziauriau nei nemoketi programuoti ir tureti ka unikalaus. )

WhatNigga
Tam extazyje kur minejai, buvo tu zaideju kol nebuvo vipe... , bet sakoma jeigu nori zlugdyti serveri, drasiai pirmyn. Visi servai kur buvo bent karta padarytas Vipe, Praktiskai zlugs iskarto.
Tarp kitko as uz : MAX PVP SERVER S3

Mysterious
Aš nesupykau, tik nervas ima, kad mano tema kaip chatu naudojatės.
O failus turiu kelis su source tad ką nors išspausti galima.
Mu-Online kūrimu ir testavimu užsiimu ne mažą laiko tarpa. Nemažai ką sugebu, tema kūriau, kad sulaukčiau daugiau žmonių prašymu nei kitose temose, jes visas perskaitęs galvoju čia susilaukti dar negirdėtų nuomonių.

Delvador
Dziugu kad source naudosiesi, bet realiai source kodas nelygus source kodui, jei tai nera statytas nuo chs pacio galima sakyti bevertis dalykas nes internete parsiusti source kodai buna su backdoor&quotais ir kitom siukslem, islauzyta puse kodo kuri atstatyti ar taisyti gali tik tas kas ji parases, siuo metu padoriausias source kodas publikoje yra titan tech pasidomek ir jei uzsiimsi patarciau ji nes kiti tik varys i nevilti ir serveris i prieki neis o nebent atgal. Sekmes kurti!

Gedukass
Atkurkit kas tokį servą kaip prieš 5 metus ir daugiau buvo bfd.

--------------------------------------------------------------------------------------
santechnika

Sujungta 2016.08.23:
Butu ziauriai saunu !

--------------------------------------

seo

Sujungta 2017.04.17:
Arba pasiulykit koki nors gera serva atsiminti senus gerus laikus

---------------------------------------------------------------

Virtuves baldai
Redagavo Gedukass April 17 2017 19:00:47

Peršokti į forumą: