Naujausi siuntiniai
Pavadinimas
Siuntinius gali matyti tik registruoti nariai!
Naujausios forumo temos
Tema Žiūrėjo Ats. Parašė Data
PLAYHARD.LT naujas forumas 78 0 Lameris 2017.07.20 18:54
[AD] TopMu Online | Unique Season 12 | Beta Test - July 2... 13 0 CocaColax 2017.07.19 21:49
A Look At Easy Methods For car 5 0 amyjysi 2017.07.19 14:45
Thoughts on Practical car Solutions 8 0 uryzelyq 2017.07.18 21:03
[AD] Winged MU | Medium x250 | Win 35$ | Dynamic Exp, No ... 55 0 onlainexx 2017.07.18 12:40
[AD] KINGDOM | EDGE x50-x5 | Dynamic Exp | No WebShop, No... 62 0 jakess 2017.07.15 10:25
EXCLUSIVE !!! buy facebook password hack 2017 22 0 opupaq 2017.07.15 03:48

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis

Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Navigacija
Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 1,063
· Naujausias narys: ytetulil
Naujausi straipsniai
· Wear all items mod
· SQL scriptai
· MD5 Instaliacija į serverį
· AppServ 2.5.10 - Instaliacija
· Kaip sukurti Mu Online serverį (Season 3)
TOP rašytojai
Lameris[149]
Delvador[121]
Blood[69]
EvilOne[68]
jawa[68]
Exe-[62]
anukas[61]
Dode[59]
Sabis[54]
Skaitliukas
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Reklama
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Developeris Delvador
IRoyality
Sveiki visi, kas čia nutike kad šiais laikais visokie &ampampampquotdeveloperiai&ampampampquot už savo žodžius neatsako!! Nustebęs Nustebęs

[00:39:00] Royality: tavo tas exilium
[00:39:02] Royality: vapshe nesaugus Šypsosi2
[00:39:08] Royality: webas
[00:39:11] Royality: as turiu omeni
[00:39:31] Delvador: nu tai nulausk ar bent ka nors padaryk nors smulkmena
[00:39:37] Delvador: sql injection ikalk
[00:39:42] Royality: tipo nepasitiki ?
[00:39:59] Delvador: nu ble gali ipist as zinau kad sitas engine vienas is saugiausiu
[00:40:11] Royality: žiurėk jeigu kanors padarysiu gal pervesi 5euru i paypal
[00:40:13] Royality: bl neužtenką ant kaiko
[00:40:14] Royality: Šypsosi2
[00:40:38] Royality: ar biški pussy esi? Pfft Šypsosi2
[00:40:45] Delvador: gerai varyk
[00:40:51] Royality: tikrai pervesi ?
[00:40:58] Delvador: zesim ka padarysi
[00:41:07] Delvador: nors tikrai netikiu kad nors ka padarysi
[00:41:12] Royality: http://exillum.eu/
[00:41:13] Royality: ka dar
[00:41:16] Royality: nori kad padaryčiau
[00:41:25] Royality: paypal: zagura53@gmail.com
[00:41:30] Royality: 5 eur pervesk toliau pasnekesim

Kai &ampampampquotKaika padariau&ampampampquot jis nepervede pinigu o sake kad man pasiseke ir praše dar kartą tai padaryti kai jis &ampampampquotIštaises klaidas&ampampampquot (gavau grasinimus delto kad norejau padėti)

[00:42:05] Delvador: zek sprogs servs tavo

(Kiets developeris+programuotojas)

2 versija kai papraše nulaužti ir vel sake atsius

[00:56:26] Royality: Iskur zinot kad gausiu 5 ?
[00:57:03] Delvador: nu jei kazka ispudingo padarysi duosiu pitaka
[00:57:20] Royality: tai katik vel pasakei nk neduosi tu man ?
[00:57:21] Delvador: bet **** ne teksto keitimas
[00:57:37] Royality: nu nu
[00:58:37] Delvador: per kur ejai ?
[00:58:45] Royality: koks tau skirtumas
[00:58:46] Royality: 5 siusi
[00:58:50] Royality: ar neatsakai uz zodzius ?
[00:58:50] Royality: jmj
[00:58:59] Delvador: nu ble sekunde atstatyt
[00:59:05] Delvador: as galiu tau
[00:59:06] Delvador: serva supist
[00:59:11] Royality: nu ir poxui man Šypsosi2
[00:59:20] Royality: as ir nesakau as apsaugotas
[00:59:20] Delvador: ir tada ne sekunde atstatinesi
[00:59:21] Royality: kaip tu
[00:59:23] Delvador: o tris valandas

Grasinimai, nežinau pagal jus bet tokiais pyktibiškais žmonem šiais laikais pasitiketi nelabai galima

Sekmes delvadorai )

Exillum mu dizainas ir sistemos:
https://mega.nz/#...5Bch0A6Ibc

Exillum Database
https://mega.nz/#...Cw1oAlQGDM

Exillum Server Files
Jau dedu į talpykla

Jeigu kažkas domesis apie laužįma ar etc.
SQL PASS: E2R8xjq
Redagavo IRoyality November 19 2016 01:20:10
Programavimas/Kodavimas

IRoyality
Delvador parašė:

geda man kad kvaila klaida padariau nemiegojas tiek laiko - kaip phpmyadmin neistrynes ir controle mysql adono neisjunges good job mate pasimegaukit nemokamais leakais zmones :) stai ka vadinu ziurkem kas svetimus relyzus leakina

Sakau kas per laikai developeriai net logais normaliai naudotis nemoka :D apie kokias ziurkes tu sneki ziurke? aš tau padeti norejau pats paprašei ir dar deal turejom bet pasirodei žiurkyte maža :D
Nieko rimto karma yra karma nepamiršk kaip tu žiurke mane ddosinai per starta už nieka )
Programavimas/Kodavimas

Lameris
As niekada royality nepalaikiau, bet siuo metu jis saunuolis, respect kad palauze toki suda kaip delvador. laikykis zmogau Šypsosi

IRoyality
Lameris parašė:

As niekada royality nepalaikiau, bet siuo metu jis saunuolis, respect kad palauze toki suda kaip delvador. laikykis zmogau Šypsosi

Mane reikią palaikyti aš normalus.

[01:48:34] Delvador: galiu garantuot
[01:48:41] Delvador: kad net servo failu neisleakinsi
[01:48:47] Delvador: nes sql pass pamatei confige
[01:48:56] Delvador: ir ka jie su juo darys
[01:48:59] Delvador: man idomu
[01:49:04] Delvador: databaze nepilna
[01:49:11] Delvador: nu **** klaunas
[01:49:12] Royality: ok raminkis nebeverk
[01:49:13] Royality: iki
[01:49:21] Delvador: o uz tokius pokstus

jau kokias 20min man grasina
Programavimas/Kodavimas

IRoyality
Na taip taip nelaikai, ko man ir reikejo sugluždyti tavo 15online ir viskas.
dabar lauksiu normalaus tavo webo ir dar kartą pakartosiu viska, sekmes snargly )
Programavimas/Kodavimas

Lameris
Delvador parašė:

skaiciuot jei nemoki tai tavo problemos pats fake online prikroves saudosi skambiais zodziais Šypsosi2

Sujungta 2016.11.19:
px as sumokesiu uz savo klaida del mysql adono ir phpmyadmin katalogo bet dabar zesim kiek sugebesi toliau

Gyveni ir mokiniesi , paziuresim ar ikelsi failus servo Šypsosi2 Šypsosi2 klaunas, dabar noresiu pamatyt kaip kazka padarai kai adono nebera sujarity

kokie dar **** addonai ? Šypsosi2DDD juokdari Šypsosi2DD prie ko cia phpadmin ? Šypsosi2DD , as mates nevykeliu gyvenime, bet ne ant tiek Šypsosi2. Tu net nezinai kas yra apsaugos ir pan. ir kaip esi teigias, kad mano serva buvai palauzes Šypsosi2D cia sapne bent, nes as webus ir pan darau nuo 0 ir neimu jau kazkieno sukurtus realese kaip tu Šypsosi , galetum bent paprasciau clouflare uzmesti bent ddos filtruotu ant 80 porto, bet kadangi berastis gaidys esi, tai turek Šypsosi2 .

Sujungta 2016.11.19:
Lameris parašė:

Delvador parašė:

skaiciuot jei nemoki tai tavo problemos pats fake online prikroves saudosi skambiais zodziais Šypsosi2

Sujungta 2016.11.19:
px as sumokesiu uz savo klaida del mysql adono ir phpmyadmin katalogo bet dabar zesim kiek sugebesi toliau

Gyveni ir mokiniesi , paziuresim ar ikelsi failus servo Šypsosi2 Šypsosi2 klaunas, dabar noresiu pamatyt kaip kazka padarai kai adono nebera sujarity

kokie dar **** addonai ? Šypsosi2DDD juokdari Šypsosi2DD prie ko cia phpadmin ? Šypsosi2DD , as mates nevykeliu gyvenime, bet ne ant tiek Šypsosi2. Tu net nezinai kas yra apsaugos ir pan. ir kaip esi teigias, kad mano serva buvai palauzes Šypsosi2D cia sapne bent, nes as webus ir pan darau nuo 0 ir neimu jau kazkieno sukurtus realese kaip tu Šypsosi , galetum bent paprasciau clouflare uzmesti bent ddos filtruotu ant 80 porto, bet kadangi berastis gaidys esi, tai turek Šypsosi2 .

dar damesiu, tai ka tu nori vaike visi port OPEN pas tave Šypsosi2D, cia net ziniu nereikia tave nulauzyti Šypsosi2D
Redagavo Lameris November 19 2016 03:30:51

Lameris
Delvador parašė:

kad port open tai dar nieko nereiskia sudagalvi nu laukiu lauzykit xuj dabar jus ka padarysit klapsciukai vienas servo failus meta metus kitas apie portus Šypsosi2 Šypsosi2 tas adonas taip vadinamas yra xamp skyle ji buvo neapsaugota taip ir daejo

Kalba **** tas kuris net nezino ka reiskia grafine posisteme Šypsosi2 Šypsosi2

o tas tavo cloudflare senai uzmestas ne per portus toki dalykai eina vaikeli Šypsosi2 **** skaitau tai net klykiu

jei cloudflare register padariai nereiskia kad NS surasiai gerai, siuo metu matau tavo NS serveriai.lt priklauso Šypsosi2 o turetu priklausyti cloudlfare. 2. dalykas uz tave esu ko gero 2.5 kart vyresnis. 3. dalykas xampp neturi jokiu skyliu- skyle turi tavo galva jei moketum paprasciausia dalyka atlikti configa butu kitoks mastymas.. apie grafine posistema siulau tau dar teorijos paskaityti gal tada su manim kazka galesi kalbeti Šypsosi, nes tu net nezinai kas as toks ir ka as galiu, jei labai noreciau ir netingeciau tavo serva isjungciau per 1 minute.

Lameris
Delvador parašė:

Šypsosi2DDDDDD nu **** lameri nebejuokink tu **** su savo kalbom paint baneri tu jabanas confige tu susrutes ar girdi ka tu sneki bent? Šypsosi2 ten du dns serveriai eina webui jie ir buvo pakeisti vienas eina forumui kiausini tu nelaimingas xamp neturi skyliu? teorija Šypsosi2DŠypsosi2 pz nu rimtai siuksle tu, eik i cirka, pyze tu nors karta rz ar panasu developeriu foruma atsiversk biski galvoje smegenu atsiras **** cmd pinga moka ir pamate forumo non clodflare dns wow Šypsosi2 Šypsosi2 jau **** negaliu koks adaptas

nebuk laido RITERIS, realybei gautum i snargli ir baigtusi tavo visas chatas. as daugiau neturiu ka tau pasakyti, nes degradaves esi gvenime, daugiau po tutorialus vaiksciok. tu supranti kad is sito chato galiu issimti tavo ip ir prisijunkti prie tavo windows ir pakeisti hdd serial ID ir turesi keisti visa HDD nes esi grybas, nes turedamas win ir nesupranti, kad 1 service stovi default viskas. pradek nuo paprasciausio dalyko ismok savo supysta windows apsaugoti, jau nekalbu apie tavo sudservius ir pan. kitas dalykas mano programavima su lyginant net su tavo kvepavimo nera tolygumo, nes tu net kvepuot nesugebeti normaliai Šypsosi2, toks vaizdas, kad tave tevai net i lauka neleidzia tai chatini kaip nevalges. siulau pamastyti snargli apie tai ir pradeti buti kitokiam, nes cia ka rasai pasakysiu atvirai man nusisykti, tu rasydamas tokius postus tik zemeni save, bet aktualu, kad dabar padariai save siuskles. GL

Lameris
Delvador parašė:

hdd serial ID Šypsosi2 Šypsosi2Šypsosi2 va sita tai papostinsiu per fb Šypsosi2 Šypsosi2 Šypsosi2 pz grincas **** fantastiniu filmu maziau ziurek hardo keitejau Šypsosi2 dar tokio adapto kaip tu nemates roy tai nors i logikos desnius telpa nu bet tu pzda nu neveltui pain banerius i savo mvcore based template kisai Šypsosi2 graudus ir apgailetinas prisijunk tu per mano ip Šypsosi2 sudgalvi daugiau nusisneket neimanoma pasiekiai tai kas tikrai neimanoma nusisnekejimo laipsnyje

gaila man taves kaip mesos mases Šypsosi , mvcore ?????? tu supranti kad as niekada nenaudojau kaip tu kazkieno webus, mano webai visi sukurti nuo nulio, ir manau cia paklausius zmoniu, tau tai pasakytu. ir atsimink juokiasi tas kas paskutinis. kitas dalykas vaikai jau miega tai patariu ir tau, nes nbuo tevu i snargli dar gausi, paskui be PC busi savaite, neturesim cia is ko pazvengti Šypsosi2D

Lameris
Delvador parašė:

tai pasidalink bent vienu savo darbu? as bent zinau ka esu sukodaves o tu ? paint baneri ir mvcore uzmetes Šypsosi2 gi as pamenu tave adaptas

bent naudok zodzius zinuodamas ka reiskia kaip &quotadaptas&quot. kodel as tureciau dalinti savo darbais ? as tau siulau isvis is cia dingti, nes vemti jau norisi nuo degradavosio vaikio, tu bent snargliu isputi retkarciais ?

IRoyality
Ble ble Delvadorai as nesuprantu Šypsosi2DD tu manes pats paprasei padaryti kazka ir nesumokejai (zodzio nelaikai) ir as nesuprantu iškur tu ištrauki tuos addonus ir phpmyadmin savo Šypsosi2DDD pasigidyt reiketu, tikrai nesijauti kietas ddosindamas serverofferi kuris betkas gali nuddosinti Šypsosi2Šypsosi2Šypsosi2Šypsosi2
Bet aš vistiek laimėjau kaip tu sakei &quotKara&quot nes tavo viskas gi padalinta o mano tai ne? Šypsosi Šypsosi2
Programavimas/Kodavimas

Delvador
Kur serverio failai? Beje ka ten tavo dalint kada viskas ragezone yra. Beje nu nebuk kvailas su savo tokiom nesamonem kaip pasidalinta kas cia pasidalinta man gali paaiskint ? Is esmes nieko normalaus padalinto nera. Daug databazes istraukiai kad net nieko Šypsosi2 Šypsosi2 Šypsosi2
Redagavo Delvador November 19 2016 17:55:12

Lameris
IRoyality parašė:

Ble ble Delvadorai as nesuprantu Šypsosi2DD tu manes pats paprasei padaryti kazka ir nesumokejai (zodzio nelaikai) ir as nesuprantu iškur tu ištrauki tuos addonus ir phpmyadmin savo Šypsosi2DDD pasigidyt reiketu, tikrai nesijauti kietas ddosindamas serverofferi kuris betkas gali nuddosinti Šypsosi2Šypsosi2Šypsosi2Šypsosi2
Bet aš vistiek laimėjau kaip tu sakei &ampquotKara&ampquot nes tavo viskas gi padalinta o mano tai ne? Šypsosi Šypsosi2

maladec Šypsosi2, delvador mano, kad kazka moka, bet pats pinigus moka, kad kazka padarytu Šypsosi2D

Delvador
Lameris parašė:

IRoyality parašė:

Bet aš vistiek laimėjau kaip tu sakei &ampampampampquotKara&ampampampampquot nes tavo viskas gi padalinta o mano tai ne? Šypsosi Šypsosi2

maladec Šypsosi2, delvador mano, kad kazka moka, bet pats pinigus moka, kad kazka padarytu Šypsosi2D

nebepjauk taip baisiai su tais mokejimais maziau ziurek fantastikos dar karta pasikartosiu, tu daug moki Šypsosi2 atsidariai serva o ten mu core template matau nuo nulio pastatyta website Šypsosi2D kaip ir sakiau jog kalbi tik sudus.

Sujungta 2016.11.20:
IRoyality parašė:

Bet aš vistiek laimėjau kaip tu sakei &ampquotKara&ampquot nes tavo viskas gi padalinta o mano tai ne? Šypsosi Šypsosi2

Nebejuokink, ka is tavo to servo leakint ? kada dar pries tavo servo atidaryma senai jau buvo viskas isleakinta i forumus kuriuos tu naudojai statant savo serva Šypsosi2 nu biski traumuotas ties loginiu mastymu. Lameri, zmogau tas mokejimas buvo visai kitaip ivardintas kaip tu supratai, jei as ir ka nors pirkciau is kazko savo servui (jei taip butu) tai tikrai ne is sudserviu savininku o is profesionaliu developeriu.
Redagavo Delvador November 20 2016 11:33:45

IRoyality
delvador tu isviso supranti ka tu veli? man taip atrodo kad tu net negalvoji ka tu rasai Šypsosi2Šypsosi2Šypsosi2 developeris bet kiekviena karta kai paprasau pagalbos ale uzimtas esi neikarto nepadejas Šypsosi2Šypsosi2Šypsosi2Šypsosi2 apie ka tu sneki kad as cia per phpmyadmin ar addona lauziau Šypsosi2DD atsistatyk dabar savo sena weba ir as tau dar karta parodysiu kad nulausiu per kita per teamwieweri tu visiskas 0 man atrodo kad pradinukai daugiau kazka supranta apie mu negu tu isimink tu 0 Šypsosi
Programavimas/Kodavimas

Delvador
Šypsosi2 Šypsosi2 nebejuokink, **** tau padet galvoji toki aplink visi kvaili ir nemato koks tu adaptaves? pasinaudoji paprastom issue nieko pats nesugebi prasineji pakeist jobano teksto kas ten isvis lengviausia kas gali but bet klausineji, tokius kaip cash shop pasikeist, shopus susidet Šypsosi2 Šypsosi2 dar man kazka sakai ? **** tau isvis tureciau padet kas tu man ? draugas ar kas ? nepadejau sudam tokiem kaip tu ir nepadesiu, ka as veliu? kad tavo viskas kas yra serveryje yra is ragezone ? nemanau kad cia velimas ne as cia nieko nerisu o tu palyginus musu servus tai tavo gili siknaskyle ir ta serganti venerine liga taip kad geriau vapshie issiciuhink ir slysk **** valkata nes realiai tau cia pasitaike kaip bomzui rasti naftos telkini. Pazesim kiek tu lauzysi ir ka darysi, iki siol keli mano servo failus Šypsosi2 Šypsosi2 Šypsosi2 pempe, teamvieveri tu Šypsosi2 Šypsosi2 Šypsosi2 ka tu cia isvis fantazuoji vaikas, kuo toliau i miska tuo daugiau malku

P.S esu ne vienam padejas ir kokybiskai. Hakeri tu vaikiskas Šypsosi2 ai ir beje mano forumas kaip stovi taip stovi Šypsosi2 nebepjauk Šypsosi2 gi eik ir matysi kad tas webas stovi, sudas esi todel ir nepadejau trumpai ir aiskiai nevisproti, galu gale isivaizduok koks tu sudas esi jei as uz pinigus tau paprasto anti cheat nepardaviau Šypsosi2DD tai kuris cia nulis siuksle
Redagavo Delvador November 21 2016 14:21:32

IRoyality
[18:08:47] Royality: nieko nesupratau ką tu čia šneki man taip atrodo kad aš tave žiauriai labai ižeidžiau su tuo nulaužimu, aš tau jau 20kartu pasakiau atsistatyk ir vel nulaušiu irodysiu kad ner phpmyadmin ir ne per addonus kaip tu galvoji o tu man apie savo foruma šneki. Durnas esi pizdec Šypsosi2 Šypsosi2

Bet pom sekmes tau žinau kad uždarysi šį projektą greitai kaip visus savo kitus nes jie buvo ŠUDINI.

Sekmes PRO DEVELOPERI
[18:09:15] Delvador: gi **** sude veikia forumas
[18:09:30] Delvador: kaili tu jobanas kur nulauzimas?
[18:09:44] Delvador: kur mano servo failai kuriuos keli tiek laiko i talpykla
[18:09:49] Delvador: xampp ijungtas
[18:10:05] Delvador: bet sudarankis esi dabar pirstai siknoj bus

Man kartais atrodo kad tu čia fantazuoji visalaika Šypsosi2 nueik pas psychologa nemoki žodžius sulaikyti vartais belenkaip kad net jau ir nepajegus serverofferi paddosinti didysis developeris Šypsosi2DDDDDDDDD

Krč krč atidarysi ta savo exillum norm weba kad veiktu ir matyčiau aš jį norm tada aš pakartosiu viska ir pašnekesim o dabar sekmes P.S

PRO DEVELOPERI Šypsosi2Šypsosi2Šypsosi2
Programavimas/Kodavimas

Delvador
tai kad dabar tas forumas veikia ko tu jo nenulauzi ? nes biski pirstai siknoje Šypsosi2 **** man dosinti toki sudservi kaip tavo epixona kurio failai ir visa kita yra is rz ? Šypsosi2 Šypsosi2 nepergyvenk padarysiu o tada uostysi, laukiu kada tu ikelsi tuos mano servo failus ir mano foruma su nauju webu Šypsosi2 Šypsosi2 kaip matau nuo tada keli servo failus, skirtumas tarp musu tas kad tu viska plagijuoji o pas mane viskas unikalu, tai ir parodo skirtuma ka sugebi tu ka sugebu as, tavo visos zinios baigesi ties youtube tutorialais apie webdav phpmyadmin ir mysql xampp nulauzimu Šypsosi2 nevykelis

IRoyality
Tu išviso bent skaitai ka aš rašau? Šypsosi2DDDDDDDDDDDDDDDD ble tu jau toks atsilikes esi nuo gyvenimo kad pizdec nenustebsiu kad kai buvai mažiukas tevukas tave į bačka imesdavo ir spardydavo po kambari kaip futbolo kamuoli ble Šypsosi2 jau ant tiek atsilikusiam buti čia pizdec prosto Šypsosi2Šypsosi2
bukaprotis tavo naujas name ne Delvador Šypsosi2
Programavimas/Kodavimas

Delvador
servo failus leakini nuo tada iki dabar wow turbut pas tave netas labai letas arba nemoki talpykla naudotis nesuprasi, forumas veikia, grasina nulauzimais bet kazkaip nieko nevyksta, databaze ale isleakino o ji visiskai tuscia(daug isleakinai) webas nepilnas nu krc tai ka tu cia pasidalines man gali papasakot ? nebent images Šypsosi2 protingesnis pazejas ka tu cia ale pasidalinai dar pazvengtu is tokio kaip tu adapto suprates kad cia visiem pisi prota taip akivaizdziai. Hakeris Šypsosi2 tokiu as hakeriu kaip tu ant kekvieno kampo prie konteineriu po pora galiu rast. Siuksle.

Peršokti į forumą: